KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Carborundumetsning 12612527

nr 1261 2527

James Coignard

(1925-2008), Frankrike

Carborundumetsning, Signerad, numrerad 37/35, bladets mått: 53x66 cm

James Coignard, fransk målare, grafiker född i Tours 1925, död 2008.

Utrop:

800 kr

Såld:

900 kr

måndag 17 juni 2019
kl 20:35:49

James Coignard

Läs mer om James Coignard